AMELİYATLAR

• Bademcik-geniz eti ve kulağa tüp takılması ameliyatları
Hastanemizde rutin olarak ameliyatlar gerçekleştirilmekte ve mikroskop altında kulağa tüp takılabilmektedir.

• Kepçe kulak estetiği
Kepçe kulak deformitesi başarı ile düzeltilmektedir.

• Burunda kemik -kıkırdak eğriliği
fonksiyonel ameliyatlar ile uzun süreli antibiyotik tedavisine cevap vermeyen sinüzit durumlarında, sağlam hiçbir dokuya zarar vermeden sadece hastalığa neden olan patolojilerin çıkartılıp, hücrelerin temizlendiği FESS ( Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi) yanı sıra, ileri endoskopik ameliyatlar da yapılmaktadır.

• Burun estetiği
Ameliyatları uzman ekibimiz tarafından burunun fonksiyonel özelliği korunarak gerçekleştirilmektedir. Yapılan ameliyatlar uluslararası standartlardadır.

• Alerjik rinit
Hastalıkların tedavileri, hastanemizdeki alerji bölümleri ile koordinasyon içerisinde yürütülmektedir.

• Horlama ve uyku apnesi (uykuda nefes kesilmesi)
hastalıklarının teşhis ve tedavisi bölümümüzde yapılmaktadır.
İşitme kayıplarına yönelik kronik orta kulak iltihabı cerrahisi (Timpanoplasti, Mastoidektomi gibi) kulak zarı tamiri, kulak kemikçiklerinin yerine protez uygulamaları (Stapez Cerrahisi, Ossikülo-plasti) ve diğer tüm kulak mikrocerrahileri uygulanmaktadır.
Ses teli nodülü ve polipleri gibi ses teline mikrocerrahi gerektiren ameliyatlar ile ses hastalıklarına yönelik cerrahi müdahaleler güncel teknikler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

• Baş- boyun bölgesi tümörleri
(gırtlak, ağız içi, boyun, tükrük bezi kanserleri vs.) Yaşamsal önemi olan hastalık grubunu oluştururlar. Dolayısıyla teşhis ve tedavisinin bu konuda tecrübeli bir ekip tarafından multidisipliner olarak yapılması gereklidir. Yaşamsal önemi olan bu hasta grubunun tanı ve tedavisi, konusunda uzmanlaşmış ekibimizin titiz çalışması ile günümüzde yapılan en son tedavi seçenekleri başarıyla uygulanmaktadır.